Zasady korzystania z bloga

Wpis ten popełniłem w  celu usystematyzowania reguł korzystania z bloga. Ma to na celu ułatwienie życia mnie oraz czytelnikom. Korzystanie z niego  oznacza akceptację tych zasad.

LUBIĘ komentować / czytać komentarze. Interesuje mnie Twoje zadanie.

NIE LUBIĘ spamu.

Reguły komentowania:

  1. Toleruję wulgaryzmy w uzasadnionych przypadkach. Nie mogą być jednak stosowane jako znaki przestankowe. Nie mogą one obrażać osób trzecich a zwłaszcza Autora niniejszego bloga 🙂
  2. Jestem otwarty na wszelką konstruktywną krytykę. Trollowanie jest  niedozwolone.
  3. Nie toleruję super czepialstwa, złośliwych uwag, chamstwa (braku kultury)
  4. Podpisywanie się na blogu adresem swojej strony www albo próba pozycjonowania jej przez upychanie fraz kluczowych jest niedozwolone.
  5. Spamowanie linkami do prywatnych stron.
  6. Stosowanie zasad poprawnej polszczyzny jest wyraźnie wskazane.
  7. Komentarze które nie są związanie z tematem wpisu zostają usuwane. Cenie sobie porządek.
Lubię komentarzy  ale nie lubię spamu. Szanuj mój czas.


Osoby które które nie chcą się stosować to powyższych rad narażają powodują stratę mojego czasu.  Komentarze które nie spełniają powyższych reguł zostają usuwanie natychmiast. Nagminne naruszenie regulaminu będzie skutkowało dodaniem  Twojego adresu IP na  czarną listę co skutkuje automatycznym odrzucaniem komentarzy.

 

Uprzejme uprasza się o przestrzeganie powyższych ustaleń. Dziękuje 🙂

 

Reklama na blogu:

Jestem zdania, że każda strona / blog / serwis  powinna zarabiać na siebie więc na blogu wyświetlane są reklamy. Zawsze są one znajdują się w takich miejscach aby nie utrudniać Ci korzystania z Blogu.