Lubie To

Otwieram galerie ciekawych zdjęć

Stwiwerdziłęm, że świetnym uzupełnieniem tego Bloga będzie stworzenie kilku ciekawych galerii, które będą zawierały zdjęcia dotyczące stricte tematyki WebCake.  Znajdziesz w niej przede wszystkim zdjęcia prezentujące ciekawostki technologiczne. Galerie prowadzone są na Facebook. Dlaczego akurat tam? Z kilku powodów: łatwość komentowania, przyjazny interfejs no i najważniejsze  – prawdopodobnie każdego dnia korzystasz z FB, chociaż na chwilę.

Gdy tylk0 dodam nowe zdjęcia od razu to zauważysz  (jeśli oczywiście lubisz moją stronę na FB – do czego gorąco Cię zachęcam).

Dwie główne to:

  • kody QR – uwielbiam kody QR w każdej postaci. Zdaję sobie sprawę, z ich skuteczności oraz popularności jednak ze względu na ich potencjał z uwielbieniem przyglądam się ciekawym kompanią (głównie na rynku zachodnim). Nie każdy przykład reklamy nadaje się na długi opis dlatego forma galerii w świetny sposób pozwoli mi dzielić się z wami moimi znaleziskami.
  • Znalezione nie kradzione – internet pełen jest ciekawych oraz inspirujących przykładów wykorzystywania technologii. Galeria ta zawiera najlepsze ciasteczka 🙂

Jeśli spodobała Ci się inicjatywa, możesz okazać  swoją euforie przez kliknięcie: Lubie To poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.