Pozycjonowanie

Lista blogów 2.0 Za DARMO

blogi 2.0

Pozycjonując własną stronę www, aby osiągnąć wysokie pozycje na konkurencyjne frazy Musisz zdobywać linki z stron, które są dobre jakościowo, mają spory „staż” w Internecie. Jeśli już próbowałeś swoich sił w zdobywaniu mocnych linków z takich stron to wiesz, że nie jest to w cale takie łatwe  / tanie.  Rozwiązaniem jest stworzenie swojego zaplecza stron, które z czasem nabiera mocy pozycjonerskiej.  Koszty stworzenia zaplecza nie są małe.

Rozwiązaniem może okazać się, skorzystanie z serwisów, które umożliwiają postawienie własnej strony www w ramach sobdomeny serwisu.

Poniżej znajdują się dwa pliki do pobrania. Zawierają listę serwisów, na których możesz postawić własną stronę www całkowicie za darmo. Zadbaj o dobre podlinkowanie serwisów oraz o wysoką jakość stron a linki (dofollow) prowadzące z nich będą miały na pewno dużą moc pozycjonerską. Każdy serwis ma określony PageRank (PR).

[adsenseyu1]

UWAGA! Bardzo wiele serwisów z listy posiada mechanizmy weryfikacyjne, które mają za zadanie wykrywanie stron typowo pod zaplecze. Każdy taki serwis z automatu zostaje usunięty (największa wada). Dlatego musisz zadbać o to, aby ilość linków wychodzących w stosunku do ilości treści była rozsądna 🙂

źródło danych:  http://www.redfoxmagazine.com

1 komentarz do “Lista blogów 2.0 Za DARMO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.